Wyjazd do Brukseli

W dniach 11 – 15 maja 2018 na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga delegacja z Harty wraz z grupą z podkarpacia miała przyjemność uczestniczyć w wycieczce
do Brukseli – stolicy Belgii oraz siedziby instytucji Unii Europejskiej.
W czasie pobytu odwiedziliśmy Parlament Europejski, gdzie odbyło się spotkanie z Panem Posłem Ożogiem z sesją pytań i odpowiedzi. Wysłuchaliśmy prelekcji na temat pracy i roli Parlamentu Europejskiego, zwiedziliśmy salę posiedzeń plenarnych i zjedliśmy obiad w stołówce parlamentarnej. Nie obyło się oczywiście bez sesji zdjęciowej.
Organizatorzy zapewnili nam zwiedzanie miasta z panią przewodnik, która oprowadziła nas po ciekawych, historycznych miejscach stolicy. Byliśmy też w Gandawie – miasteczku w okolicach Brukseli, gdzie zwiedziliśmy zabytkowe budowle pływając statkiem turystycznym i słuchając historii opowiedzianej przez Panią przewodnik.
Składamy serdeczne podziękowania na ręce Pana Posła Stanisława Ożoga za zaproszenie nas do Brukseli. Bardzo dziękujemy również pracownikom biura poselskiego i asystentom Pana Posła za opiekę podczas pobytu i sprawną organizację wycieczki.

Góra