Spotkanie klasowe

W dniu 04.01.2019 r. w Bachórzu „Pod Bocianem” miało miejsce spotkanie absolwentów Szkoły Podstawowej w Harcie im. Bohaterów Walk Chłopskich rocznik 1970. W obydwu klasach A i B było 32 osoby. Do spotkania doszło po 33 latach od ukończenia szkoły podstawowej.
Każdy z uczestników pozostawił w szkole część swojego życia – tam rodziły się przyjaźnie i pierwsze młodzieńcze miłości. Wspomnień i dyskusji było bardzo wiele, tak miło czas spędzali starzy przyjaciele. Można było wspólnie powspominać odległe , nie zapomniane czasy szkolne. Pomimo, że wielu z nas mieszka w Harcie lub okolicy, to takie spotkanie wśród dawnych koleżanek i kolegów jest czymś szczególnym – bo powraca pamięć do lat szkolnych, we wspomnieniach odżywają koledzy, koleżanki, nauczyciele i wydarzenia.
Choć wielu z naszej klasy z różnych przyczyn nie mogło być razem z nami , to miło ich się wspominało z czasów szkolnych. Niestety, czasu nie da się zatrzymać i  w przyjacielskiej atmosferze musieliśmy się pożegnać. Nasza koleżanka Jola, dzięki której udało się nam spotkać, powiedziała że spotkanie było spontaniczne . Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy odpowiedzieli na propozycję spotkania się po latach, myślę i wierzę, że nie będzie to ostatnie takie spotkanie. Następne będzie w już całym gronie szkolnym.

Foto-relacje Jacek S.

 

 

Góra